Portfolio

Strona wizytówka


Klient: Agroskałka
Technologia: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), AJAX, MySQL
Online: http://www.agroskalka.pl

Strona gospodarstwa agroturystycznego mającego siedzibę w Przybynowie - położonego w północnej części Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Dzięki świetnej lokalizacji, bogatej w wiele atrakcji turystycznych oraz malownicze krajobrazy, gospodarstwo cieszy się dużą popularnością wśród podróżujących po Jurze turystów.

Grafika portalu został stworzona z naciskiem na tradycje staropolskie, dzięki czemu wpisuje się w klimat, jaki panuje w gospodarstwie "Pod Skałką". Na stronie głównej umieszczony jest duży baner rotator wykonany w technologii Flash.

Strona agroskałka.pl została oparta o autorski system zarządzania treścią, dzięki któremu zarządzanie stroną jest bardzo wygodne oraz intuicyjne.

Poprzez zaawansowany system edycji treści na stronie można do każdej z podstron dodać nową zakładkę oraz zakładkę dodatkową, co daje prawie nieograniczoną możliwość dodawania coraz to nowych treści na portalu. Podstrony ze wszystkich zakładek są w pełni edytowalne za pomocą specjalnego edytora tekstu WYSIWYG - tinyMCE opartego na JavaScript oraz bibliotece jQuery. Strona posiada galerie zdjęć, dlatego w CMS jest możliwość usuwania oraz dodawania fotografii do odpowiedniej kategorii.