Portfolio

Strona wizytówka


Klient: STAN-MAR
Technologia: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), MySQL
Online: http://stan-mar.eu

Firma dla której projektowaliśmy i wdrażaliśmy od podstaw stronę przedsiębiorstwa STAN-MAR istnieje na rynku od 1984 roku. Jej głównym obszarem działalności są usługi w zakresie kompleksowego wykańczania wnętrz w drewnie. STAN-MAR specjalizuje się w wykonawstwie oraz montażu schodów, parkietów a także podłóg z rożnego rodzaju drewna.

Zadaniem firmy XEKO było stworzenie nowego wizerunku firmy stolarskiej poprzez zaprojektowanie ciekawego loga oraz ładnej strony internetowej dzięki której potencjalny klient będzie przekonany o pełnym profesjonalizmie firmy.

Strona przygotowana jest pod wiele wersji językowych stąd zaistniała potrzeba implementacji autorskiego systemu TRANSLATOR firmy XEKO oferującego prostą oraz szybką możliwość tłumaczenia tekstów na różne języki.

System CMS przy tak mało skomplikowanej stronie ogranicza się do edycji podstawowych treści na stronie-wizytówce oraz dodawania bądź usuwania zdjęć do galerii.
Dzięki specjalnej bibliotece PHPThumb administrator dodający do galerii zdjęcia nie musi martwić się o ich rozmiar – same są skalowane do odpowiedniej wielkości dostosowanej do galerii na stronie.