Portfolio

Portal internetowy


Klient: Edulingus - Biuro Podróży
Technologia: PHP, HTML, CSS, JavaScript, AJAX, MySQL
Online: http://www.edulingus.pl

Edulingus to biuro zajmujące się organizacją wyjazdów zagranicznych połączonych z kursami językowymi. Firma jest przedstawicielem największych ośrodków nauczania języków obcych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, na Malcie i wielu innych krajach na świecie.

Portal internetowy przygotowany dla firmy Edulingus łączy w sobie elementy strony z ogłoszeniami, strony wizytówki jak i sklepu internetowego. Jego forma jest swojego rodzaju eksperymentem mającym na celu prowadzenie dialogu z użytkownikiem.

Strona posiada rozbudowaną wyszukiwarkę, której dostępne opcje zmieniają się w zależności od aktualnie posiadanych ofert oraz wyborów dokonanych w poprzednich krokach. Istnieje możliwość zapamiętywania interesujących ofert oraz jednego zapytania podsumowującego.

Portal działa w oparciu o dedykowany, autorski system zarządzania treścią. CMS umożliwia edytowanie wszystkich treści znajdujących się na stronie, dodawanie, modyfikowanie oraz usuwanie ofert biura oraz obsługę dyspozycji użytkowników złożonych za pośrednictwem portalu.

Za pośrednictwem programu partnerskiego w jakim uczestniczy Edulingus istnieje również możliwość rezerwacji biletów on-line czy wykupienie dodatkowych usług takich jak ubezpieczenie.