Portfolio

Portal internetowy


Klient: Niepokorne.pl - ogłoszenia towarzyskie
Technologia: PHP, HTML, CSS, JavaScript (jquery), AJAX, MySQL, Flash
Online: http://www.niepokorne.pl

Niepokorne to portal internetowy oferujące ogłoszenia towarzyskie.

Portal niepokorne.pl istnieje już od kilku lat. Jego forma oraz funkcjonalność była przez ten czas niezadowalająca. Podjęliśmy się przepisania całego kodu portalu od nowa, zapewniając przy tym większą stabilność, przyjazny interfejs oraz nowe atrakcyjne funkcje. W czasie prac musieliśmy również zapewnić kompatybilność wsteczna dla już istniejących kont użytkowników.

Strona internetowa Niepokorne oferuje tworzenie wielu typów kont użytkowników, każdy z typów cechuje się odmiennymi atrybutami. W ramach tego projektu powstała wyszukiwarka umożliwiająca przede wszystkim sortowanie po województwach i miastach, dodatkowo dla najpopularniejszego profilu użytkowników stworzyliśmy bardziej szczegółową wyszukiwarkę.

Portal, z racji swojej treści, oparty jest o dedykowany system zarządzania treścią umożliwiający moderację dodawanych ogłoszeń oraz komentarzy, a także zarządzanie treścią zakładek oraz wpisami na blogu.

Z racji dużego zainteresowania portalem na rynku wschodnim, wykonaliśmy zlokalizowaną, ukraińską wersję portalu malishki.com.ua dostosowaną do potrzeb i wymagań tamtego rynku.

Oba z portali są przez nas nieustannie udoskonalane, wprowadzamy zmiany mające na celu ciągłe podnoszenie usług portalu, a tym samym zwiększające ilość dostępnych kont użytkowników.